Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Uwaga awaria wodociągu !!

  2018.12.12

  Lubickie Wodociągi informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej w miejscowości Rogówko w dniu dzisiejszym, tj. 12.12.2018 (środa) może nastąpić spadek ciśnienia wody aż do całkowitego zaniku dla mieszkańców miejscowości Rogówko od ulicy Lubickiej w kierunku Gronowa, Brzeźno, Brzezinko i Gronowo.
  Obecnie trwają prace mające na celu ustalenie zniszczeń oraz naprawę wodociągu.
  Za wszystkie utrudnienia związane z tą sytuacją przepraszamy

 • Mieszkańcy ul. Makowej, Zimowej i Toruńskiej w Grębocinie!

  2018.07.12

  Drodzy mieszkańcy ul. Makowej, Zimowej i Toruńskiej w Grębocinie. W związku z zakończeniem wszystkich formalności związanych z budową kanalizacji  w ww. ulicach, zapraszamy Państwa do korzystania z nowej sieci sanitarnej. W tym celu należy złożyć wniosek przyłączeniowy w siedzibie Lubickich Wodociągów. Druk wniosku dostępny jest na na naszej stronie www w zakładce Strefa Klienta /druki/ (formularz zlecenia wydania warunków technicznych). Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

 • Zwiększenie ciśnienia w sieci

  2018.06.05

  W związku z niskim ciśnieniem wody informujemy, że w chwili obecnej trwają prace na przepompowni w Lubiczu Górnym mające na celu zwiększenie ciśnienia W najbliższym czasie zostanie uruchomionone dodatkowe zasilanie z nowo wybudowanej sieci wodociągowej Toruńskich Wodociągów obejmujące Lubicz Górny, Krobię i Mierzynek

 • Przepisy dotyczące danych osobowych ! Informacje w strefie klienta

  2018.05.23
 • Kanalizacja to nie śmietnik !

  2017.11.14

      Prosimy wszystkich mieszkańców naszej gminy o prawidłowe korzystanie z kanalizacji sanitarnej i nietraktowanie jej   jako pojemnika na odpady.

   Czego nie wolno wrzucać do kanalizacji:

   

  • Rajstop, szmat, bandaży, materiałów opatrunkowych, itp. – z zawartością włókien naturalnych i syntetycznych, które nie rozpuszczają się w wodzie, zbijających się w rurach w zwartą masę.
  • Kości, odpadów kuchennych, tłuszczów i olejów, które pod wpływem zimnej wody tężeją w rurach, i zmniejszają ich średnicę, jak również łączą się z innymi śmieciami tworząc nieprzepuszczalną bryłę. Resztki jedzenia przyciągają gryzonie (myszy i szczury), które osiedlają się w kanalizacji i mogą być nosicielami groźnych chorób.
  • Lekarstw, igieł, farb oraz chemikaliów innych niż powszechnie używane środki czystości. Zawarte w nich substancje chemiczne są szkodliwe dla pożytecznych mikroorganizmów oczyszczających ścieki w biologicznej części oczyszczalni ścieków.
  • Materiałów budowlanych takich jak zaprawy cementowe, gruz, kamienie, piach, gips, kleje, lakiery, żywice, itp., które opadają na dno przewodów kanalizacyjnych, tworząc zwarte i trudne do usunięcia zatory.
  • Części stałych nie rozpuszczalnych w wodzie takich jak rękawice gumowe, włosy, torebki foliowe, korki, butelki, zabawki, itp.

Stronicowanie

Kontakt

 • Lubickie wodociągi

 Lubickie Wodociągi sp. z o.o.     

 87-162 Lubicz, ul Toruńska 56                                                 

 tel./fax  56 678 53 14

pogotowie wodno-kanalizacyjne 501 176 912

  email: biuro@lubickie-wodociagi.pl                                    

 Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy               

 Nr KRS: 0000128543                                                                   

 Regon 871629373      NIP 879-23-26-737

 wysokość kapitału zakładowego 6 956 500,00zł

       

Kontakt osobisty z Biurem Obsługi Klienta  w godzinach: 

                                     pn. 7.00 - 15.00      

                                     wt. 7.00 - 16.00    

                                     śr. 7.00 - 15.00

                                     czw. 7.00 - 15.00

                                      pt. 7.00 - 14.00

Imię i Nazwisko
e-mail
Temat
Wiadomość

[obiekt mapy] Mapa dojazdowa

Stopka